0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Київ - 0 грн

Доставка квітів Ладижин

У кожної людини бувають в житті особливі моменти, коли слова зайві. Бо часом ні слова, ні подарунки не в змозі передати той стан душі, ті почуття, які нас переповнюють. Це почуття подяки і любові, вдячності тим людям, які нам дорогі. Можна дарувати купу подарунків і компліментів, але будь-яке свято не свято, якщо його винуватці не підносять прекрасні свіжі рослинні композиції.

Якщо Ви прихильник гарних серцевих поздоровлень, наш прекрасний сервіс для Вас. Доставка квітів в Ладижин - це обов'язковий індивідуальний підхід до кожного замовлення, адже не завжди є можливість піднести подарунок віч-на-віч, іноді набагато зручніше відправити його адесату з кур'єром, приклавши до квітів іграшку, листівку, кульки, цукерки або торт. До речі, якщо Вам для привітання не приходять на розум ніякі красиві слова, можна замовити текст привітання теж у нас. Ми напишемо його на вітальній листівці і разом з композицією презентуємо томо, кого Ви бажаєте привітати або подякувати.

Наша служба працює вже протягом 5 років, і за ці роки набула популярності не тільки в Ладижині, а й у всій Вінницькій області. У нас діє система знижок для постійних клієнтів. Якщо Ви оформляєте 2-й замовлення на нашому сайті, то Вас чекає 5% -ва знижка. Якщо Ви зробите 5 замовлень, знижка вже буде дорівнює 10%. Як бачите, цінова політика на наш товар дуже лояльна.

Ми даруємо людям радість, гарний настрій, приємні спогади, тому завжди раді Вас бачити в нашому магазині. До речі, замовлення букетів в Ладижині - це не обов'язково доставка тільки по місту. Через Інтернет до нас можуть звертатися і видалені клієнти ми з радістю обслужимо і їх, адже наша служба працює і за межами міста, по всій Вінницькій області. Якщо Вас хвилює питання свіжості рослин, то побоювання отримати несвіжу композицію абсолютно марні: у кожного замовлення є своя черговість, тому флорист становить композицію і кур'єр відразу відвозить її замовнику. Таким чином, адресат буде порадуваний чудовим, дуже свіжим і талановито укомплектованим живим подарунком.

Щоб відправити презент, Вам достатньо оформити замовлення. Для цього можна зв'язатися з фахівцями нашого Інтернет-магазину по E-mail або в Skype і вибрати один із запропонованих варіантів композицій. Можна також і зателефонувати в наш магазин або зайти на наш сайту і оформити замовлення.