0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Київ - 0 грн
Уточнить категорию

Новорічні композиції

КодU-912
Новорічна корзина квітів із троянд і орхідей
1460 грн

по запиту

КодU-916
Різдвяна композиція із квітів
1204 грн

по запиту

КодU-909
Композиція із 31 гвоздики із гілками ялини або сосни
1235 грн

по запиту

КодU-910

Композиція із 6 троянд, 7 гвоздик, свічки, гілок ялини або сосни

1347 грн

по запиту

КодU-907
композиція квітів із 13 гвоздик, 2 хризантем
1488 грн

по запиту

КодU-922
Новорічна корзина із квітів і гілок ялини
1882 грн

по запиту

КодU-917
Композиція із 15 троянд, 2 свічок, гілок ялини, іграшок
1347 грн

по запиту

КодU-915
Композиція із квітів на Новий рік із 3-ма свічками
1770 грн

по запиту

КодU-921
Настільна композиція із свічок до Нового року
1572 грн

по запиту

КодU-911
Новорічна композиція із свічкою
1347 грн

по запиту

КодU-913
Композиція із 5 троянд із гілками ялини або сосни
1066 грн

по запиту

КодU-908
Новорічна композиція із 15 гвоздик, 6 хризантем
1376 грн

по запиту

КодU-901
Корзина квітів із 5 троянд, 9 гвоздик, 5 хризантем
1319 грн

по запиту

КодU-903
Композиція із 4 гербер, 5 гвоздик із гілками ялини або сосни
1096 грн

по запиту

КодU-906
Новорічна композиція із 15 гвоздик, 4 хризантем
1096 грн

по запиту

Новорічні композиції - здивуйте своїх рідних і близьких

Ось і постукав до нас у віконце Новий, 2019 рік. Тому, жоден будинок не обходиться без святкової прикраси. Новорічні композиції - один з найважливіших атрибутів Нового Року та Різдва. Величезною популярністю користуються святкові композиції, в складі яких є хвоя, свічки фрукти, прикрашені милими бантами і стрічками. Такі прикраси зможуть з легкістю замінити (або доповнити) традиційну зелену красуню.

Унікальні новорічні презенти

Сьогодні шикарні новорічні композиції можна купити практично в будь-якому флористичному салоні. Цікаво виглядають такі варіанти: «З Новим роком» (унікальне поєднання зелених гілочок ялини, білих метиол, вишуканого червоного амариліса і гербер), «Здрастуй, Новий рік!» (основа – шишки і гілочки ялини, свіжий леукодендрон, доповнені яскравою червоною трояндою і свічок, розташованої в самому центрі). Обрана вами композиція буде доставлена додому і в офіс.

Також як і раніше актуальні новорічні композиції своїми руками. Ними можна без проблем прикрасити половину фешенебельного танцювального залу або просто розмістити в якості декору на каміні, дивані або підвіконнях. І все це обійдеться вам зовсім недорого.

Ексклюзивність і доступність

Святкові Новорічні композиції, виконані з квітів, також користуються популярністю. Серед таких композицій слід назвати «В очікуванні дива» (поєднання червоних гвоздик і білих хризантем, прикрашених хвоєю та новорічним декором зі свічкою), «Зірочка» (квітки еустоми, гілочки ялинки, новорічні іграшки та інші декоративні елементи). Відгуки від одержувачів таких новорічних сюрпризів виключно позитивні. Унікальні квіткові презенти до Нового року - краще подарунка не придумаєш! До речі, таку композицію оцінять не тільки жінки, а й чоловіки. При бажанні її можна доповнити фігуркою шоколадного Діда Мороза/Снігуроньки або милою іграшкою. Ціни на новорічні композиції вас приємно здивують. Ви можете не тільки вибрати стандартний варіант з каталогу, але і попросити флористів скласти ексклюзивний святковий подарунок.

Всі ваші побажання втілить в життя цілодобовий сервіс. І ніякі снігові затори не завадять справжнім професіоналам! Повірте, в новорічне диво вірять не тільки діти, а й більшість дорослих. Як то кажуть, якщо сильно вірити, то все обов'язково збудеться. Ви повинні докласти максимум зусиль для того, щоб цей Новий рік ваші рідні та близькі запам'ятали надовго!